Przelew do Arabii Saudyjskiej

Interesuje cię przelew do Arabii Saudyjskiej? Zależy ci na bezpiecznym oraz niedrogim sposobie? Cenisz sobie wygodę? W takim razie zapoznaj się z oferta Xendpay. Xendpay to internetowa platforma płatnicza,stworzona przez firmę RationalFX, eksperta w wymianie walut obcych, która pozwala na dokonanie przelewu zagranicznego całkowicie online. Jako klient  Xendpay masz dostęp do naszej internetowej platformy płatniczej 24/7, co daje ci możliwość i wygodę zlecenia przelewu w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Wysyłasz pieniądze do Arabii Saudyjskiej aby zasilić konto kogoś bliskiego, a może własnie zakupiłeś nieruchomość w Arabii Saudyjskiej, lub po prostu przenosisz swoje oszczędności na konto zagraniczne. Może interesować cie przelew do Riyad banku, Arab National banku, Bank Albilad, Islamic Bank, Al Rajhi bank, czy do jakiegokolwiek innego banku w tym kraju. Bez znaczenia na powód twojego przelewu powinieneś rozważyć wszystkie dostępne opcje i wybrać te najbardziej odpowiadającą twoim potrzebom.

Jeden z głównych powodów dla których Xendpay może okazać się najlepszą opcja jest fakt że dzięki naszym niskim opłatom za przelew oraz konkurencyjnym kursom wymiany walut wiece pieniędzy trafi do twojego odbiorcy, a mniej zostanie pożartych  przez prowizje i opłaty.

Byc może rozważałeś skorzystanie z oferty banku lub biura pośredniczącego, ponieważ uważasz tych usługodawców za znanych i sprawdzonych? Musisz się liczyć z wysokimi prowizjami oraz opłatami za przelew do Arabii Saudyjskiej, ale także ze słabymi kursami wymiany riala saudyjskiego.

Powinieneś wiedzieć, ze Xendpay jest naprawdę bezpieczny. Kontrolowany i regulowany przez  te same instytucje, które nadzorują banki, Xendpay jest także autoryzowany przez FSA, Komisję Regulacji Rynków Finansowych.
W Xendpay dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego tez numery kart bankowych oraz dane osobiste są szyfrowane.

Aby dokonać bezpiecznego przelewu do Arabii Saudyjskiej po najniższej cenie, załóż konto w Xendpay. Zanim dokonasz zlecenia przelewu, upewnij się ze posiadasz poniższe informację,aby twój przelew przebiegł jak najsprawniej. Musimy wiedzieć do kogo i dokąd w Arabii Saudyjskiej chcesz przesłać pieniądze. Podstawowe informacje to nazwa i numer konta odbiorcy, adres i kod SWIFT oddziału bankowego w Arabii Saudyjskiej, w którym znajduje się konto odbiorcy.  Wszystkie dane oraz instrukcje zlecasz nam online, przez swoje konto na platformie Xendpay, bez konieczności wychodzenia z domu.

Wyślij pieniądze do Arabii Saudyjskiej teraz.