Przelew pieniędzy do Australii

Australia- żyje w niej ponad 200,000 Polaków! Kraj kangurów cieszy się też popularnością jako kraj do którego rodacy chcieliby wyjechać na stałe. Australia jest postrzegana jako państwo przyjaznych i otwartych ludzi, którego zaletą są możliwości zawodowe, łatwy dostęp do wizy,  piękne krajobrazy i ciepły  klimat. 

Być może ty także mieszkasz w Australii, lub twoi bliscy tam przebywają? A może twoje dzieci wyjechały tam na wymianę, studia, praktyki, zarobek?

Interesuje cię więc przelew pieniędzy do Australii. Gdziekolwiek jesteś w Polsce czy na świecie, możesz dokonywać przelewów: łatwo, niedrogo i bezpiecznie.  Jak to możliwe? Porównajmy kilka opcji dostępnych na rynku.

Bank

Bank był zapewne pierwszą opcją jaka przyszła ci do głowy. Banki są obecnie najczęściej wybierane w celu dokonania przelewów pieniężnych. Być może ten fakt wynika z tego, że inne opcje nie są znane lub nie sprawdzone? Z pewnością, nie można stwierdzić jednak, że jest tak ponieważ banki mają najlepszą ofertę. Decydując się na przelew bankowy narażamy się na pewne koszta. Bank nałoży na nas opłaty za transfer i odbiór pieniędzy, narzuci spora prowizję i dodatkowo zamieni waluty po mało atrakcyjnym kursie wymiany. Po co przepłacać?

Biura transferów pieniężnych

Równie popularna opcja dokonywania przelewów to biura transferów pieniężnych.  Biura te zlokalizowane są w centrach miast i domach handlowych, oferując łatwy dostęp do swoich serwisów. Niestety ich oferta bazuje na ‘turystycznych’ kursach wymiany walut. Dodatkowo średni procent prowizji to 10-15%! Pomyśl o przelewie większej sumy i o tym jak wiele mógłbyś stracić!

Internetowy System Płatniczy Xendpay

Nasza oferta bije na głowę te przedstawione powyżej! Dzięki temu, że kupujemy waluty w ilościach hurtowych, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny wymiany walut.

Dodatkowo, nasi klienci oszczędzają pieniądze dzięki niebywale niskim opłatom - o wiele niższym niż te narzucane przez bank. Ponadto nie obciążymy opłatami za odbiór czy nadanie pieniędzy, a dzięki temu, że Xendpay jest platformą online, przelew pieniędzy do Australii jest szybszy, łatwiejszy i wygodniejszy!
Przekonaj się już dziś. Załóż Konto Internetowe!

Dowiedz się więcej:

Stałe Przelewy

Emerytura za granicą? Poznaj naszą ofertę!