Jak zrobić przelew do Brazylii?

Przelew do Brazylii wielu osobom może wydawać się bardzo egzotyczną transakcją, która wymaga wypełnienia skomplikowanych formularzy oraz wizyty w banku. Natomiast bank nie jest jedyną instytucją, która oferuje przelewy do Brazylii. Nie mamy tu także na myśli popularnych firm transferowych, których agenci operują w większości państw na świecie. Owszem, możesz tam dokonać wpłaty gotówki i wysłać pieniądze do Brazylii, ale nie będzie to najtańsza i najbezpieczniejsza metoda, a z pewnością na pewno nie wygodna.Możesz wybrać tańszą i wygodniejszą alternatywę i wysłać pieniądze do Brazylii przez internet z Xendpay.

Xendpay jest platformą płatniczą stworzoną przez firmę Xendpay Ltd, która jest agentem firmy RationalFX. RationalFX jest brytyjską firmą świadczącą usługi dewizowe od ponad 7 lat. Xendpay jest komercyjną filią RationalFX, która ułatwia i usprawnia przelewy zagraniczne klientom w Polsce, Europie i na świecie! Fakt że nasza siedziba znajduje się w Londynie nic nie zmienia. Możesz używać naszej platformy w języku polskim z dowolnego miejsca na świecie, jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do internetu.

Dzięki Xendpay możesz wysłać pieniądze bezpośrednio na konto bankowe jednego z brazylijskich banków:  Banco Bradesco, Centralny Bank Brazylii czy jakiegokolwiek innego banku.

Aby dokonać przelewu z Polski do Brazylii, wystarczy założyć konto w Xendpay. Założenie konta nie wymaga przesyłania dokumentów wystarczy,że wypełnisz formularz online podając nam swoje podstawowe dane. Załóż konto teraz.

Jako posiadacz konta możesz dokonać przelewu na łączną sumę nie przekraczającą 12,000 złotych miesięcznie. Jeżeli chcesz wysłać więcej, lub wyczerpiesz limit, możesz bezpłatnie zwiększyć limit swojego konta. O tym jak to zrobić, przeczytasz tutaj.

Sam proces przelewu jest niezwykle prosty:

jak

Możesz zlecić przelew do Brazylii kiedy chcesz, 24/7. Xendpay to tania i wygodna alternatywa, bez ryzyka. Dowiedz się więcej na temat regulujących nas instytucji tutaj.

Więc nie zwlekaj i zacznij oszczędzać z Xendpay już dziś!