Jak wysłać pieniądze do Bułgarii?

Jeżeli szukasz niedrogiego, bezpiecznego i wygodnego sposobu na wysłanie pieniędzy do Bułgarii, to trafiłeś we właściwe miejsce! Internetowa platforma płatnicza Xendpay umożliwi wysłanie pieniędzy do Bułgarii w kilka minut! Zacznijmy od początku. 

CO TO JEST XENDPAY?

Xendpay jest platformą płatniczą stworzoną przez firmę Xendpay Ltd, która jest agentem firmy RationalFX. RationalFX jest brytyjską firmą świadczącą usługi dewizowe od ponad 7 lat. Xendpay jest komercyjną filią RationalFX, która ułatwia i usprawnia przelewy zagraniczne klientom w Polsce, Europie i na świecie! Fakt że nasza siedziba znajduje się w Londynie nic nie zmienia. Możesz używać naszej platformy w języku polskim z dowolnego miejsca na świecie, jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do internetu.

JAK DZIAŁA XENDPAY?

To bardzo proste, odwiedź naszą stronę, a następnie kliknij w ‘otwórz konto’. Po potwierdzeniu adresu e-mail, zostaniesz przeniesiony na platformę płatniczą Xendpay. Wypełnij formularz online, w którym pytamy o podstawowe dane i gotowe! Możesz od razu dokonać przelewu do Bułgarii. Możesz wysłać od 100 do 12,000 złotych miesięcznie. Jeżeli chcesz wysłać większą sumę, jedyne czego wymagamy to:

JAK DOKONAĆ ZLECENIA PRZELEWU W XENDPAY?

jak Jako posiadacz konta w Xendpay możesz sprawdzić ile wyniesie cię opłata za przelew do Bułgarii oraz po jakim kursie wymiany wyślesz bułgarskie lewy do odbiorcy. Możesz dokonać zlecenia  w dowolnym czasie, 24/7, a także śledzić przebieg transakcji.

*Jeżeli jesteś w innym europejskim kraju i planujesz przelew do Bułgarii, nie ma problemu! Dokonasz wpłaty na jedno z naszych europejskich kont klienckich.

DLACZEGO XENDPAY A NIE BANK?

Naturalnie, twój bank ma w swojej ofercie przelewy zagraniczne. Jednak wybierając bank, wybierasz wysokie prowizje i opłaty, które rzadko są transparentne, a także decydujesz się na słaby kurs wymiany złotówek na lewy bułgarskie. Dodatkowo, aby zlecić przelew będziesz musiał zadzwonić do banku lub udać się do niego osobiście. Tracisz nie tylko pieniądze, ale także swój cenny czas. Jako posiadacz konta w Xendpay, nie jesteś zobowiązany do robienia przelewów. Posiadanie konta oraz korzystanie z niego jest darmowe, więc nic nie tracisz, a możesz dużo zyskać i zaoszczędzić!

CZY WYSYŁANIE PIENIĘDZY DO BUŁGARII Z XENDPAY JEST BEZPIECZNE?

Możesz być pewien,że twoje pieniądze są bezpieczne. Nasze konta klienckie są niezależne od konta firmy, więc nie ponosimy zysków z wpłacanych przez ciebie pieniędzy. Nasza internetowa platforma płatnicza używa najnowszych zabezpieczeń, tak jak w przypadku bankowości internetowej w twoim banku. Używamy szyfrów, więc hasła i dane są chronione. Więcej informacji o zabezpieczeniach znajdziesz tutaj.