Przelewy międzynarodowe do Chin

Pozycja Chin jako jednego z głównych graczy na rynku gospodarki światowej wciąż rośnie. Wielu polskich przedsiębiorców już dawno zauważyło potencjał we współpracy z Chinami i innymi krajami Azjatyckimi.

Jeżeli  twoja firma także przeprowadza interesy międzynarodowe i dokonuje transakcji z Chinami, serwisy RationalFX mogą znacznie usprawnić proces przelewów i zaoszczędzić pieniądze!
Przelewy międzynarodowe do Chin mogą być przeprowadzone na kilka sposobów. Wiele mówi się o oszustach i fałszywych kontrahentach, którzy wykorzystują dystans dzielący firmę zleceniodawcy i wykonawcy w Chinach.  Dlatego też odradzane są transfery gotówki przeprowadzane przez popularne firmy, ponieważ nie wymagają one zbyt wielu danych od odbiorcy. Taka forma przelewu ułatwia oszustom wykorzystanie cię.

Zarówno biura zajmujące się przelewami jak i banki, nie są w stanie zaoferować atrakcyjnych kursów wymiany waluty i dodatkowo pobierają szereg dodatkowych opłat i prowizji.

Najkorzystniejsze rozwiązanie?

Internetowa platforma płatnicza Xendpay umożliwi bezpieczny, szybki przelew międzynarodowy.  Łatwa w użyciu i obsłudze, z możliwością dokonywania zleceń i przeglądu konta 24/7 jest świetną alternatywą! Dodatkowo, zindywidualizowane, konkurencyjne kursy wymiany oraz niskie opłaty pomogą zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy! Międzynarodowy przelew pieniędzy do Chin jeszcze nigdy nie był tak wygodny i pewny!
Zapłać za import lub export, opłać pracowników w Chinach, a wszystko za pomocą kilku kliknięć myszką!

Przekonaj się, jak wiele korzyści przynosi serwis internetowej platformy płatniczej Xendpay. Załóż konto już dziś! A jeżeli masz już konto, zaloguj się!

Wolałbyś przeczytać podobny artykuł po chińsku? A może hiszpańsku lub francusku? Nie ma problemu!