Jak zrobić przelew do Estonii?

Możesz dokonać przelewu do Estonii w niedrogi, wygodny i szybki sposób przez internet! Jak to możliwe?Dzięki rewolucyjnej platformie płatniczej Xendpay, która pozwala na zlecenie przelewów z Polski do Estonii i wielu innych krajów Europy i świata.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie Xendpay aby wysłać pieniądze do Estonii?

Jeżeli zdecydujesz się na wysłanie pieniędzy przez swój bank, musisz liczyć się z wysokimi kosztami. Bank nie tylko pobierze zawyżoną prowizję,ale zaproponuje raczej mało korzystny kurs wymiany złotówek na euro. Sytuacja będzie wyglądała podobnie w przypadku znanych biur wysyłkowych.

Z Xendpay oszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz nigdzie dzwonić, wypełniać papierowych formularzy, czy dzwonić do nas. Wystarczy założyć konto online, wypełnić formularz online, dokonać wpłaty na nasze niezależne konto klienckie i gotowe! Xendpay pośredniczy w procesie przelewu, co pozwala zaoszczędzić na opłatach i prowizjach, a także zyskać na korzystniejszym kursie wymiany PLN na EUR. Ponieważ kupujemy waluty w ilościach hurtowych, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom dobre kursy wymiany. Istotną zaletą Xendpay jest bezpieczeństwo. Firma, której podlegamy RationalFX ma pozwolenie Urzędu Regulacji Rynków Finansowych na świadczenie usług płatniczych. Używamy najnowszych zabezpieczeń, na poziomie bankowości internetowej, więc twoje dane są z nami bezpieczne. Więcej o regulacjach i bezpieczeństwie tutaj.

Jak dokładnie wygląda przelew do Estonii z Xendpay :

jak2Zastanawiasz się jakich danych potrzebujesz, aby dokonać zlecenia przelewu? Zajrzyj na tę stronę, a wszystko będzie jasne!

Jesteśmy przekonani, że tak jak większość naszych zadowolonych klientów, bez problemu będziesz korzystać z internetowej platformy płatniczej Xendpay.

Jeżeli jednak masz pytania lub wątpliwości, możesz się z nami skontaktować wypełniając formularz kontaktowy.