Transfer na Filipiny- czy to trudne?

 Jeśli interesuje cię przelew pieniędzy na Filipiny prawdopodobnie jesteś świadom różnorodności umożliwiających go ofert. Wybranie najlepszej z opcji może być kwestią pieniędzy, czasu, dogodności lub bezpieczeństwa. Może oznaczać również kwestie praktyczne jak bank docelowy (np, Asia United Bank lub Philippine Bank of Communications) czy nagłość transakcji. Przelew bankowy może przecież zostać zlecony przez bank lokalny. Jakkolwiek ta możliwość wydaje się być pewna i dogodna, może jednak narazić cię na niepotrzebne koszta z powodu niskich kursów wymiany i wysokich opłat transferowych. Alternatywą są biura wysyłek pieniężnych łatwe do znalezienia, oferujące łatwy i szybko sposób wysłania pieniędzy, nawet jeśli nie posiadamy numeru konta odbiorcy. Ta opcja jednak także posiada ukryte koszta, które moglibyśmy uniknąć. Biura wysyłek często nie posiadają należytych regulacji i dlatego mogą pobierać nawet 10 czy 15 procent od przesyłanej kwoty. Przy regularnych płatnościach jest to wysoka suma. 

 Tak naprawdę jednak najlepsza możliwość to taka, która jest jak najlepiej dopasowana do twoich potrzeb. Dla Xendpay twoje potrzeby są najważniejsze. Dlatego też oferujemy dziś możliwość nie tylko zaoszczędzenia pieniędzy z powodu konkurencyjnego kursu wymiany (ponieważ jako makler wymiany kupujemy walutę hurtowo) i symbolicznych opłat transferowych ale również i czasu- minimum wymaganych informacji, brak kolejek i biurokracji. Ponadto nasz serwis jest dostępny przez 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu, a przelewu można dokonać z każdego miejsca na świecie. Jesteśmy autoryzowani przez Brytyjską Radę Finansową, co świadczy o najwyższym bezpieczeństwie powierzanych nam środków i informacji. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego dajemy rozmaitość powodów dla skorzystania z naszych usług, aby jak najlepiej spełnić potrzeby tych, którzy nam zaufali.  

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług?

  •  Zarejestruj się w naszym serwisie i utwórz darmowe konto na platformie płatniczej Xendpay- rejestracja jest zupełnie darmowa i nie zobowiązuje do skorzystania z naszych usług. Przeprowadzimy cię krok po kroku przez cały proces, aby nasze metody stały się dla ciebie jasne i proste. Możesz również oszacować dokładny koszt twojej transakcji. 
  • Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 
  • Odpowiemy na każde pytanie! Przeczytaj więcej o nas i o naszych usługach.  

Jeśli szukasz gwarancji jakości, wypróbuj Xendpay już dziś, by odkryć ogromne korzyści i dołączyć do dziesiątek tysięcy naszych stałych klientów.