Prześlij Euro do Francji

 

Interesuje cię przelew euro do Francji ponieważ chcesz zapłacić dostawcom lub producentom, zasilić konto studiującego dziecka lub znajomego, a może wpłacić ratę za kredyt mieszkaniowy. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z usług banku, narazisz się na koszty związane z prowizjami, a także na niekorzystną opcję przewalutowania. Banki zawsze mają słabsze kursy, ponieważ oferują średni kurs rynkowy, a także narzucają wysoką marżę. Aby uniknąć ryzyka skorzystaj z usług Xendpay Polska!

Xednpay to platforma płatnicza firmy brokerskiej RationalFX. Xendpay umożliwia dokonywanie przelewów zagranicznych w obcych walutach z i do wielu krajów na świecie. 

Jeżeli jesteś w Polsce, wymiana złotówek na euro nie będzie problemem! Wystarczy, że założysz konto w Xendpay by za pomocą kilku kliknięć przesłać pieniądze za granicę!

System Xendpay przynosi następujące korzyści:

  • bezpłatne konto online
  • atrakcyjny kurs wymiany waluty
  • wgląd do historii przelewów
  • możliwość zlecenia przelewu i przeglądu konta 24/7

Dowiedz się więcej o Xendpay!

Rejestracja Xendpay jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Po zatwierdzeniu konta zyskasz możliwość dokonywania bezpłatnych przelewów zagranicznych online. Zapomnij o konieczności dzwonienia do banku, wypełniania druków i formularzy, czy stania w kolejkach. Jednorazowa rejestracja, to wszystko, co musisz zrobić.

Zarejestruj się lub jeżeli posiadasz już konto w Xendpay wyślij pieniądze teraz.