Niedrogi i bezpieczny przelew pieniędzy do Hiszpanii. Czy to możliwe?

 

Planujesz przelew gotówki na konto najbliższych mieszkających w Hiszpanii? Interesuje cię kupno nieruchomości na słonecznym wybrzeżu Costa Brava? A może chcesz dokonać opłaty za studia dziecka w Barcelonie? Jakikolwiek jest powód przelewu, znalezienie najtańszego i najkorzystniejszego sposobu pomoże ci zaoszczędzić Euro!
Większość ludzi planując przelew pieniężny uda się do banku. Wybór tej metody z pewnością nie jest najkorzystniejszą z opcji.

Z czym wiąże się przelew pieniężny z banku?

Bank zaoferuje przewalutowanie po dziennym średnim kursie, w niekoniecznie korzystnej cenie. Dodatkowo zostaniesz obciążony kosztami przelewu i jego odbiorem, a także prowizją. Szereg dodatkowych opłat sprawi,że przelew pieniędzy do Hiszpanii będzie kosztował dużo więcej niż powinien.

A co z firmami specjalizującymi się w przelewach pieniężnych?

Takie firmy najczęściej znajdziesz na lotniskach i obrzeżach miast. Mogą zapewnić szybką i wygodną drogę przelewu. Zanim jednak pochopnie zdecydujesz się na skorzystanie z ich serwisu pamiętaj, że zazwyczaj takie firmy oferują zawyżony kurs wymiany waluty! Standardowo przepłacasz o 15% za każdorazowy przelew do Hiszpanii.

Więc jakie jest najlepsze rozwiązanie?

Xendpay zapewni konkurencyjny, atrakcyjny kurs wymiany Euro! Możemy dokonać przelewu do każdego, wybranego przez ciebie banku w Hiszpanii!

Xendpay jest regulowany przez  Komisję Regulacji Rynków Finansowych (FSA) oraz urząd skarbowy (HMRC), więc możesz być pewien, że twoje pieniądze są w bezpiecznych rękach.
Nasze przelewy drogą internetową są dostępne 24 godziny na dobę, co sprawia, że twoje przelewy pieniężne do Hiszpanii są jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze!

Więc załóż Konto Internetowe już dziś aby dokonać pierwszego przelewu pieniężnego do Hiszpanii po najkorzystniejszym kursie!

 

Dowiedz się więcej :

Bezpieczny transfer do Niemiec

Przekaz z UK do Francji

Chciałbyś przeczytać podobny artykuł po hiszpańsku? Nie ma problemu!