Korzystny sposób na przekazy międzybankowe do Holandii

Holandia słynie w całej Europie jako kraj liberalnego prawa, luźnego podejścia do życia, tolerancji wobec niemal wszelkich upodobań, a przy tym świetnie zorganizowanej gospodarki, opłacalnego rynku pracy i wysokich pensji zarówno dla zatrudnianych Holendrów jak i dla emigrantów.

Wielu polaków zdecydowało się na emigrację zarobkową do Holandii. Co raz większą popularnością cieszą się także holenderskie uniwersytety.

Także polscy biznesmeni zainteresowali się rynkiem holenderskim.  Współpraca gospodarcza rozwija się i pogłębia. 

Jeżeli ty także jesteś związany z Holandią, ponieważ tam pracujesz, zatrudniasz kogoś, studiujesz lub ktoś z twoich bliskich tam mieszka, prawdopodobnie dokonujesz lub masz zamiar dokonać w niedalekiej przyszłości przekazu gotówki. Jeżeli zastanawiasz się czy jest lepszy sposób na dokonanie przekazu z Polskiego lub innego banku do holenderskiego ING, Rabobank International czy Fortis banku, które pozwoli zaoszczędzić na niebotycznie wysokich prowizjach, Xendpay jest idealnym rozwiązaniem!

Jak to możliwe?

To bardzo proste. Internetowy system płatniczy Xendpay umożliwia szybką rejestrację i otwarcie konta, przez które dokonywanie transferu z banku do banku stanie się łatwiejsze i wygodniejsze. Już nigdy więcej nie będziesz musiał tracić czasu na stanie w bankowych kolejkach i wypełnianie form- w Xendpay wszystko dzieje się online! 

Decydując się na nasze pośrednictwo w przekazie między bankami oszczędzasz na wysokich opłatach i zarabiasz na lepszym kursie wymiany.W Xendpay masz także dostęp do zindywidualizowanego kursu wymiany waluty obcej! Przelewy pieniężne do Holandii jeszcze nigdy nie były tak łatwe!

Dodatkowo, po otworzeniu internetowego konta, masz wgląd do historii transakcji, możesz edytować swoich odbiorców i zlecać kolejne przekazy 24/7!

Zarejestruj się już teraz- to do niczego nie zobowiązuje!

 

Dowiedz się więcej:

Przekaz międzybankowy do Indii

Chciałbyś przeczytać podobny artykuł po angielsku? Nie ma problemu!