Przekaz międzybankowy do Indii

Indie należą do grupy najszybciej rozwijających się krajów na świecie! Firmy z wielu różnych przemysłów i branż z najróżniejszych krańców świata nawiązują współpracę z Indiami i czerpią niesamowite korzyści z partnerstwa z indyjskimi kontrahentami.

Polskie firmy i przedsiębiorstwa także zauważyły wielki potencjał tego kraju. Co raz więcej firm decyduje się na partnerstwo biznesowe z Indiami.  Istnienie Polsko-Indyjskiego Forum Gospodarczego i Izby Gospodarczej świadczą o umacniających się stosunkach obu krajów.

Być może twoja firma także ma partnera biznesowego w Indiach? A może zatrudniasz tam pracowników? Interesuje cię jednorazowy przekaz międzybankowy, lub regularne płatności na rzecz wykonawców lub dostawców?

Bez znaczenia jaki jest powód na dokonanie przekazu międzybankowego, nasz serwis Xendpay pomoże zaoszczędzić pieniądze i czas!

Xendpay to Internetowa Platforma Płatnicza firmy RationalFX, dzięki której  transfery międzynarodowe są łatwiejsze, tańsze i wygodniejsze!

Oferujemy konkurencyjne kursy wymiany walut i niskie koszty przelewów zagranicznych!
Jesteśmy autoryzowani przez Komisję Regulacji Rynków Finansowych (FSA) oraz brytyjski Urząd Skarbowy. Należymy także do SWIFT. Podlegamy takiej samej kontroli i spełniamy takie same wymagania regulacyjne jak banki, więc możesz być pewien, że przesyłane przez Xendpay fundusze są bezpieczne.

Załóż konto już dziś i zacznij korzystać z naszej świetnej oferty, która umożliwi niedrogie i bezpieczne przekazy międzybankowe do Indii!

A jeżeli masz już konto, zacznij przesyłać pieniądze od zaraz!

 

Wolałbyś przeczytać ten artykuł po włosku? A może po francusku? Nie ma problemu!