Przelew pieniędzy do Indonezji

 Należąca do azjatyckich tygrysów Indonezja jest bez wątpienia idealnym miejscem na lokatę kapitału. Oprócz wzrostu gospodarki i możliwości inwestycyjnych jest to również piękny kraj oferujący bogactwo przyrody i dziedzictwa kulturowego. Pod każdym z tych względów jednak wydaje nam się dość daleka: nie tylko geograficznie, ale również gospodarczo a przez to zupełnie odległa organizacyjnie.  Dlatego kiedy zachodzi konieczność przesłania do Indonezji pieniędzy w pierwszej chwili wydaje nam się to głęboko ryzykowne i bardzo skomplikowane o ile nie niemożliwe. Dla Xendpay jednak nie grają roli ani kilometry ani różnice kulturowe bądź językowe. Przy użyciu naszej platformy płatniczej online możesz przesłać pieniądze do Indonezji szybko i sprawnie, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz ani w jakiej strefie czasowej przebywasz. Xendpay działa siedem dni w tygodniu, przez dwadzieścia cztery godziny. 

Czy nie ma innych możliwości?

 Są i to jak najbardziej dostępne. Ogromną popularnością cieszą się biura wysyłek pieniężnych typu Western Union. Można również skorzystać z usług banku. Obydwa z tych rozwiązań nie charakteryzują się jednak szczególną dogodnością dla klienta. Korzystając z ich usług wiele tracimy, płacąc wysoką prowizję naszych pośredników oraz wymieniając walutę po zaniżonym i bardzo niekorzystnym kursie. 

Czym zatem wyróżnia się Xendpay? 

Jako makler wymiany walutowej kupujemy walutę w ilościach hurtowych, co pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom konkurencyjnych kursów. Pobieramy również niskie opłaty transferowe, pomagając zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i czasu- przelew za pomocą Xendpay nie wymaga żadnej monotonnej papierkowej roboty. 

Jak to działa? 

To prostsze niż można przypuszczać. Przeprowadzimy cię przez cały proces za pomocą zaledwie kilku kroków. Pierwszym jest darmowa i zajmująca jedynie chwilę rejestracja w naszym serwisie. Rejestracja umożliwi dokładne oszacowanie kosztu danej transakcji i co ważne w żaden sposób nie zobowiązuje do korzystania z naszych usług. Po rejestracji  możliwe jest natychmiastowe ustawienie danych przelewu w naszej internetowej platformie i wybranie metody płatności. Możesz zapłacić online przy użyciu karty lub użyć lokalnego przelewu bankowego. 

 Inne powody dla których warto wybrać Xendpay?

Mamy na koncie bezpieczny transport 3 miliardów dolarów i ponad siedmioletnie doświadczenie w branży, posiadamy autoryzację FSA i jesteśmy jednym z wiodących specjalistów w Wielkiej Brytanii, zaufały nam już dziesiątki tysięcy klientów indywidualnych i firm. Dołącz do nich!