Wszystko co musisz wiedzieć przed dokonaniem transferu na Maltę

 

Potrzebujesz szybkiego i łatwego sposobu, aby przesłać pieniądze na Maltę?

 Próbowałeś wysłać pieniądze za granicę online? Xendpay to nowa opcja, aby wysłać pieniądze przez internet na Maltę lub wielu innych destynacji na świecie, a przy tym uzyskanie doskonałego kursu wymiany i niskiej ceny za transfer. Przy regularnych przelewach Xendpay umożliwi ogromne oszczędności. Wysyłanie pieniędzy za granicę przez Xendpay jest proste: mamy system płatności online dostępny 24 godziny na dobę, co pozwala dokonywać międzynarodowych transferów wygodnie, niezależnie od miejsca i czasu. 

 Niezależnie od tego, czy przesyłasz pieniądze do krewnego na Malcie czy też wybierasz się do tego słonecznego kraju na wakacje. Z Xendpay możesz sprawnie i bezpiecznie ulokować tam środki. Jedną z głównych korzyści transferu pieniędzy poprzez Xendpay jest, że beneficjent może otrzymać więcej pieniędzy na koncie bankowym aniżeli w przypadku transferu pieniędzy za pośrednictwem agencji wysyłek pieniężnych takich jak Western Union. W przeciwieństwie do innych ofert dokonywania transferów pieniężnych naszym celem jest, abyś stracił na tym jak najmniej. Dlatego oferujemy konkurencyjne kursy wymiany i  bardzo niskie opłaty transferowe.

Przesyłanie pieniędzy  z Xendpay jest bardzo łatwe i wygodne.  

 Mamy do dyspozycji klientów system płatności online, który pozwala na transfer pieniędzy w takim czasie i miejscu, które ci odpowiada. Zagraniczny transfer drogą online nie może być prostszy, wystarczy udostępnić nam podstawowe informacje do przelania danej kwoty. Wszystko, czego wymagamy to waluta wyjściowa i waluta docelowa, kwota jaka ma zostać przetransferowana oraz dane banku, w którym założone jest konto odbiorcy. Potrzebne są również dane rachunku bankowego, numer IBAN, nazwa, adres oraz kod SWIFT danego banku. 

 Masz więcej pytań? Zarejestruj się w naszym serwisie za darmo by zasięgnąć informacji i wyliczyć dokładną kwotę twojego przelewu. Możesz również skontaktować się z naszym wielojęzycznym biurem  obsługi klienta