Zapłać przelewem za eksport lub import do Maroka

 

Interesy i handel z Marokiem. Brzmi  egzotycznie? Zapewne zdziwi cię fakt iż współpraca gospodarcza pomiędzy Polską a Marokiem co raz bardziej się polepsza.  Maroko jest jednym z głównych partnerów handlowych na kontynencie afrykańskim. Polacy zarówno eksportują, jak i importują towary i produkty.  Najczęściej importowanymi z Maroka towarami są wyroby włókiennicze, odzież, obuwie, a także produkty mineralne i pochodzenia roślinnego (np. owoce cytrusowe). Być może twoja firma szuka dostawcy lub producenta w Maroku?

A może interesuje cię eksport wyrobów i towaru z Polski? Najczęściej eksportowanymi do Maroka towarami są drewno, papier, tworzywa sztuczne itp.  Być może chciałbyś zaistnieć na tamtejszym rynku lub stać się producentem?

Polskie Ministerstwo Gospodarki przewiduje zwiększenie zainteresowania różnymi towarami, produktami oraz usługami oferowanymi przez polskich przedsiębiorców np. towarów medycznych, telekomunikacyjnych, czy dostaw maszyn i urządzeń.

Prowadzenie interesów międzynarodowych wiąże się z przelewami pieniężnymi.  Jeżeli dokonujesz wpłat na znaczące kwoty, skorzystanie z najpopularniejszej metody przelewu czyli banku, może cię kosztować masę pieniędzy! Narzucona prowizja oraz dodatkowe opłaty to jeden z głównych powodów dla których korzystania z usług banku może przynieść twojej firmie więcej strat niż zysków. Dodatkowo jesteś zmuszony zaakceptować średni, często mało atrakcyjny, kurs wymiany, bez możliwości negocjacji.

Czy istnieje korzystniejsza opcja?

Tak! Xendpay firmy RationalFX.  Nasza platforma internetowa umożliwi bezpieczne i wygodne przelewy międzynarodowe za pomocą kilku kliknięć!

 

  • Opłaty jakie pobieramy za przelewy międzynarodowe są o wiele niższe od tych jakie pobierają banki. Ponadto nie pobieramy prowizji.
  • Nasze kursy wymiany są konkurencyjne, a dodatkowo, jako posiadacz konta Xendpay, uzyskasz możliwość negocjacji kursu,co może przynieść zyski przy przelewach większych sum!
  • Po jednorazowej rejestracji, uzyskasz dostęp do konta online, którym możesz zarządzać 24/7! Bezpłatnie zarządzaj swoim kontem - dokonuj zleceń, przeglądaj faktury, dodawaj odbiorców. Wszystko drogą online- łatwo i wygodnie!
  • Nasza firma jest autoryzowana przez FSA oraz kontrolowana przez urząd skarbowy, dlatego możesz mieć pewność, że pieniądze dotrą bezpiecznie na konto docelowe!
  • Rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje, więc załóż konto już teraz!

 

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości na temat założenia konta lub dokonywania przelewów do Maroka, lub innego kraju na świecie, skontaktuj się z Obsługą Klienta!