PLN/EUR przelew z Polski do Niemiec

Przelew do Niemiec.

Decyzja o przeprowadzce do innego kraju jest z pewnością trudna, a sam proces przeprowadzki jest pełen wyzwań. Już ponad 2 miliony Polaków zdecydowało się na osiedlenie się za zachodnią granicą, w Niemczech, które obecnie są domem największej Polonii na świecie.

Przeprowadzka do innego kraju może wiązać się z przewozem mebli i innych przedmiotów domowego użytku, ale także z transferem oszczędności  z konta w Polsce na konto w Niemczech.

Jeżeli myślisz o przelewie oszczędności warto zastanowić się nad znalezieniem najkorzystniejszego, pod względem finansowym, sposobu.

PRZELEW DO NIEMIEC znaczącej kwoty w złotych na konto w euro może przynieść wielkie straty jeżeli zdecydujesz się na przelew bankowy.

Banki nie tylko narzucają opłaty za przelew, ale przede wszystkim zaoferują ci słaby kurs wymiany, który nie podlega negocjacjom. Tylko pomyśl jak wiele mógłbyś oszczędzić przy lepszym kursie.

Być może rozważasz skorzystanie z usług biura oferującego usługi finansowe, ale obawiasz się o bezpieczeństwo?

Firma RationalFX i jej produkty, uwzględniając internetową platformę płatniczą Xendpay, podlegają autoryzacji Komisji Regulacji Rynków Finansowych (FSA), tak jak każdy bank, jest także nadzorowana przez brytyjski Urząd Skarbowy. Możesz być pewien, że dokonując przelewu z nasza firmą twoje pieniądze będą bezpieczne.

Nasza oferta

Przelew oszczędności oraz wymiana PLN na EUR jeszcze nigdy nie były tak łatwe i wygodne.

W Xendpay skorzystasz z rewelacyjnych kursów wymiany.

Zacznij od rejestracji konta w Xendpay. Założenie i zrządzanie kontem jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje, za to ma wiele zalet.

 • Możesz dokonywać zleceń przelewu, przeglądać przebieg i historię transakcji 24/7.
 • W Xendpay masz także dostęp do rzeczywistych kursów wymiany. 
 • Dokonuj przelewów z Polski do Niemiec lub do innych krajów!
 • W Xendpay wszystko dzieje się online, łatwo i wygodnie!

WIEC NIE ZWLEKAJ I ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ!

  Jeżeli masz pytania dotyczące konta Xendpay, lub jakiekolwiek wątpliwości i chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem +48 61 880 0118 lub +44 (0) 207 220 8173. Mówimy w siedmiu językach w tym także po polsku!

  Dowiedz się więcej:

  Przelew Euro z Niemiec do Polski

  Bezpieczny transfer pieniędzy do Niemiec