Przelew pieniędzy online do Nowej Zelandii

Nowa Zelandia to kraj, który fascynuje. Pełen zapierających dech w piersiach krajobrazów i sympatycznych mieszkańców, którzy słyną z lekkiego podejścia do życia. Przeprowadzka, czy to stała czy tymczasowa, wiąże się z trudnymi decyzjami i wyzwaniami.

Dlaczego właśnie Nowa Zelandia?

Kraj ten wybrało już ponad dwa tysiące Polaków, a kolejne dwa tysiące ma polskich przodków. Kilka powodów dla których Nowa Zelandia cieszy się popularnością to kwitnąca gospodarka, doskonała infrastruktura służby zdrowia oraz szkolnictwa, ogólnie wysokie standardy życia  oraz niski wskaźnik przestępczości. Jeżeli to nie wystarczy, dodać można niezliczoną liczbę atrakcji dla miłośników przygody, przyrody i sportu.

Więc jeżeli przeprowadzasz się lub planujesz podróż do Nowej Zelandii, powinieneś zastanowić się nad wymianą waluty. Dlaczego? Ponieważ wymieniając walutę na miejscu, w kantorze narażasz się na znaczne koszty. Jeżeli masz zamiar osiąść w Nowej Zelandii na stałe, warto zastanowić się nad otwarciem konta i przelewem międzybankowym z konta polskiego.

Obawiasz się, że możesz stracić na wymianie złotych na dolary nowozelandzkie?

Twoje obawy nie są bez podstaw. Banki pobierają znaczące opłaty za realizowanie przelewów zagranicznych. Dodatkowo oferowany przez nie kurs wymiany jest najczęściej bardzo niekorzystny. Pomyśl jak wiele mógłbyś stracić wymieniając pokaźną kwotę!

Xendpay firmy RationalFX może być okazać się idealnym rozwiązaniem.

Oto co musisz zrobić:

  • Dokonaj jednorazowej rejestracji i załóż bezpłatne konto w Xendpay
  • Jako posiadacz konta uzyskasz dostęp do rzeczywistych kursów wymiany
  • W Xendpay wszystko dzieje się online! Dokonuj zleceń, przelewów, przeglądaj historię i proces transakcji 24/7
  • Opłaty niższe niż w banku!

Więc nie czekaj i załóż konto już teraz. 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!