Zapłać za dostawy z RPA

Republika Południowej Afryki jest, według ekspertów krajem, z którym warto nawiązać współpracę gospodarczą. Polscy przedsiębiorcy potencjalnie tracą szansę na dominację tamtejszego rynku, szczególnie pod względem rynku rolno-spożywczego.

RPA jest otwarte na współpracę gospodarczą, a według Wydziału Handlu i Promocji polskiej ambasady w tamtejszym kraju rynek RPA jest gotowy na przyjęcie oferty polskich eksporterów i importerów.

Fakt iż Polacy nie inwestują w RPA, nie powstrzymuje tamtejszych inwestorów i firm przed rozwojem biznesu w Polsce. Na przykład firma SAB Miller posiada znaczące udziały na polskim rynku piwowarskim, a firmy JD oraz Steinoff znane są z produkcji i sprzedaży mebli.

Znawcy rynku południowoafrykańskiego sugerują polskim przedsiębiorcom inwestycje w przetwórstwo rolno-spożywcze, przemysł chemiczny lub farmaceutyczny. 

Nawiązanie współpracy gospodarczej z RPA wiąże się z dokonywaniem wpłat za produkty, dostawy, import i eksport. Znalezienie najlepszego sposobu na przelew międzynarodowy może być trudne, ponieważ na rynku obecne jest wiele firm i banków oferujących tę usługę. 

Bank zaoferuje ci przewalutowanie po dziennym średnim kursie, w niekoniecznie korzystnej cenie. Musisz także liczyć się z opłatami i prowizjami, które przy większych sumach pieniędzy, mogą znacząco wpłynąć na finanse twojego przedsiębiorstwa.

Firmy oferujące przelewy pieniężne rzadko oferują transakcje do RPA, a jeżeli tak jest, obciążają nadawcę wysokimi opłatami, oferując przy tym mało konkurencyjny kurs, którego negocjacja najczęściej jest nie możliwa.

I tu pojawia się Xendpay!

  • Załóż bezpłatne konto internetowe i bez problemu dokonuj przelewów międzynarodowych do RPA oraz wielu innych krajów.
  • Skorzystaj z niskich opłat oraz opcji negocjacji kursu przy przelewie większych kwot
  • Dokonuj zleceń i zarządzaj kontem 24/7.
  • Rejestracja jest łatwa i wygodna, ponieważ cały proces odbywa się online.

Nie zwlekaj i załóż konto już dziś!

Wolałbyś przeczytać podobny artykuł po angielsku? Nie ma sprawy!