Przelew do Słowacji

Współpraca z Polskim sąsiadem, Słowacją rozwija się doskonale. Według raportu polskiego MSZ, w roku 2010 Polska była trzecim pod względem eksportu, partnerem Słowacji.

Po wstąpieniu Słowacji do Unii Europejskiej, liczba Słowaków przyjeżdżających do Polski w celu zakupienia różnych dóbr znacząco wzrosła.Fakt ten zainspirował wielu przedsiębiorców do rozpoczęcia współpracy handlowej i gospodarczej ze Słowakami.

Polscy biznesmeni najczęściej eksportują paliwa i oleje mineralne, tworzywa sztuczne, wyroby papiernicze, ale także meble, produkty mleczne i mięso.

Jeżeli twoja firma także jest związana biznesowo ze Słowacją lub rozważasz inwestycję w tym kraju, rozpatrzenie dostępnych opcji przelewów i płatności zagranicznych może mieć znaczący wpływ na finanse i budżet twojego przedsiębiorstwa.

Każdy, kto kiedykolwiek skorzystał z usług banku w celu dokonania przelewu zagranicznego wie jak kosztowny może być ten proces. Prowizje i opłaty za przelew są bardzo wysokie, a dodatkowo oferowany kurs wymiany jest mało korzystny.

Więc po co przepłacać?

Załóż internetowe konto Xendpay, które umożliwi dokonywanie łatwych i bezpiecznych przelewów do Słowacji, a także do ponad 70 krajów na świecie.

Rejestracja jest szybka, darmowa i do niczego nie zobowiązuje! 

Co zyskujesz wybierając Xendpay?

Oszczędność. Kupujemy waluty hurtowo, wiec możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne, atrakcyjne kursy wymiany, dużo korzystniejsze niż ‘turystyczne ceny’ oferowane przez banki. 

Zaawansowane opcje wymiany walutowej. Oferujemy szereg różnych typów transakcji, dopasowanych do twoich potrzeb, takich jak serwisy Spot, Forward, Stop Loss czy Zlecenie Limitu, a także zagraniczne przelewy. Jedna lub wiele z tych typów transakcji pomoże ci zyskać jak najwięcej, a także zaplanować transakcje w przyszłości , czy to za dwa dni, czy za dwa lata.

Wygoda. Dokonuj przelewów online przez platformę Xendpay bez konieczności wychodzenia z domu!

Bezpieczeństwo. Xendpay,produkt firmy maklerskiej RationalFX, podlega kontroli i regulacji brytyjskiego Urzędu Skarbowego oraz Komisji Regulacji Rynków Finansowych. Należymy także do SWIFT. Możesz być więc pewien, że twoje pieniądze bezpiecznie dotrą tam gdzie chcesz i kiedy chcesz.

 

Dowiedz się więcej:

Przelewy międzynarodowe do Turcji

Niedrogi przelew z Austrii