Interesy z USA- dla odważnych

Eksport do USA z Polski zajmuje dopiero 17 miejsce na liście obejmującej polski handel międzynarodowy.  Najprawdopodobniej, wiąże się to z trudnościami na jakie nastawieni są Polscy przedsiębiorcy, którzy chcą rozpocząć współpracę.

Prowadzenie interesów handlowych ze Stanami Zjednoczonymi jest przez wielu postrzegane jako wielkie wyzwanie.Prawdą jest, że eksport do USA należy do jednego z najtrudniejszych, ale zarówno jednego z najbardziej opłacalnych finansowo. Podstawowym problem z jakim borykają się Polscy biznesmeni planujący handel z USA są zawiłe ustawy i wymogi regulujące wysokie standardy amerykańskie. Jednakże ci, którym udało się przejść ten etap, chwalą sobie rosnący profit, ponieważ społeczeństwo amerykańskie jest znane z wysokiego wskaźnika konsumpcji. 

Rodacy poza granicami kraju także co raz częściej decydują się na handel z USA.

Jeżeli Twoja firma planuje nawiązanie współpracy handlowej ze Stanami Zjednoczonymi,znalezienie najlepszego sposobu na dokonanie przekazu pieniężnego może przynieść  znaczące oszczędności.

Zapewne pomyślałeś o banku? Bank to najczęściej wybierany usługodawca w przypadku przelewów zagranicznych.  Bank jest także opcją najdroższą. Prowizje za usługę, za nadanie i odbiór przekazu oraz mało korzystny kurs to tylko niektóre z obciążeń jakimi obarczony zostanie nadawca. Dlatego po co przepłacać?

Dokonując przekazu dolarów do Stanów Zjednoczonych przez platformę Xendpay nie tracisz na prowizjach i opłatach za usługę! Ponieważ kupujemy waluty w ilościach hurtowych, jesteśmy w stanie zaoferować naszymi klientom konkurencyjne kursy wymiany, które często są dużo lepsze niż te oferowane przez banki.

Aby zacząć dokonywać przelewów do Stanów Zjednoczonych otwórz konto internetowe i dokonaj rejestracji w kilku prostych krokach. Po weryfikacji dokumentów, konto zostanie uaktywnione! 

Internetowa platforma płatnicza Xendpay, to produkt firmy brokerskiej RationalFX, dzięki któremu przekazy zagraniczne i wymiany walut obcych stały się łatwiejsze i szybsze bez kompromisu w zakresie bezpieczeństwa. 

Nasza firma i wszystkie jej produkty podlegają  autroyzacji brytyjskiej Komisji Regulacji Rynków Walutowych (FSA) oraz kontroli Urzędu Skarbowego. Należymy także do SWIFT, co daje pewność,że twoje pieniądze dotrą bezpiecznie na konto odbiorcy.  

 

Chciałbyś przeczytać podobny artykuł po angielsku? Nie ma problemu!