Przelew online do USA

<< Przelew zagraniczny do USA

Jeżeli szukasz szybkiego, wygodnego i przede wszystkim bezpiecznego sposobu na przelew do USA, zapoznaj się z ofertą Xendpay.

Przesyłanie pieniędzy za granicę może być stresujące. Z pewnością zależy ci na korzystnej wymianie Złotówek na Dolary, a także na pewności, że pieniądze bezpiecznie dotrą do odbiorcy.

Xendpay jest internetową platformą płatniczą stworzoną przez brokerską firmę RationalFX, z myślą o takich klientach jak ty! RationalFX operuje na rynku brytyjskim już od ponad sześciu lat, powiększając grono usatysfakcjonowanych klientów nie tylko z UK, ale także z różnych zakątków świata.

Xendpay to rewolucyjny serwis, który pozwala na dokonanie zagranicznych przelewów online. Od rejestracji i założenia konta, przez zlecenie, aż po śledzenie transakcji, drukowanie faktur i przegląd historii przelewów, wszystko dzieje się przez internet.

Obawiasz się, że twoje pieniądze nie są bezpieczne w internetowej sieci? Dowiedz się więcej o organach które nas regulują, kontrolują i autoryzują. Nasz system działa na zasadzie bankowości internetowej, co raz bardziej popularnej w Polsce. Rejestracja oraz posiadanie konta w Xendpay jest darmowe.

Decydując się na skorzystanie z usług Xendpay, uzyskasz dostęp do rzeczywistego kursu wymiany, możliwość negocjacji kursu przy większych kwotach, a przede wszystkim za każdorazowy przelew do USA zapłacisz o wiele mniej niż w banku!

 

Platforma Xendpay jest bardzo łatwa w użyciu, a sam proces przelewu to prosta procedura. Aby dokonać przelewu do Stanów Zjednoczonych będziesz potrzebował :

  • Numer konta odbiorcy
  • Kod SWIFT banku odbiorcy
  • Kod ABA Rooting banku odbiorcy (kod wymagany przy przelewach do USA)

Gdybyś zdecydował się na podobny przelew korzystając z usług banku, zostaniesz obciążony prowizją za przelew, a także stracisz na kursie wymiany Złotówek na Dolary. Dlatego po co przepłacać? Wybierz Xendpay i zacznij dokonywać przelewów już dziś- wygodnie, bezpiecznie i niedrogo!