Bezpieczne przelewy międzynarodowe Polska-Ukraina

Polscy biznesmeni odnoszący sukcesy na rynku międzynarodowym, już dawno obalili mit o ‘dzikim Wschodzie’ i zainwestowali w wymianę handlową oraz usługową z Ukrainą.

Na Ukrainę polscy przedsiębiorcy eksportują głównie maszyny i samochody, a także produkty przemysłu chemicznego. Z drugiej strony z Ukrainy do kraju importowane są głównie produkty mineralne i wyroby metalurgiczne.

Do towarów, które charakteryzują się wzrastającym zainteresowaniem ze strony  inwestorów na Ukrainie należą towary szybko zbywalne, takie jak artykuły rolno-spożywcze, higieniczne, kosmetyki i lekarstwa.

Natomiast branża energetyczna i rolno-spożywcza  są przewidywane jako potencjalnie najlepsze obszary inwestycyjne.

Jeżeli twoja firma także inwestuje lub właśnie zaczęła inwestować na Ukrainie, jak w przypadku wszystkich przedsiębiorstw z działalnością międzynarodową, będziesz musiał pomyśleć o sposobie na transfer pieniędzy z Polski na Ukrainę lub z Ukrainy do Polski.
Zapewne uznasz, że bank jest najlepszą opcją. Bezpieczną i sprawdzoną. Ale czy najkorzystniejszą?

Firma RationalFX zadba o twoje przelewy na Ukrainę. W szybki i łatwy sposób możesz dokonać przelewów pieniężnych dokądkolwiek zechcesz. Możesz wybrać opcję szybkich przelewów drogą online, przez naszą platformę Xendpay lub dokonać transferu przez telefon. Po zarejestrowaniu i otwarciu konta, za pomocą kilku kliknięć, będziesz w stanie płacić dostawcom lub wykonawcom lub opłacać pracowników. Wpłacaj pieniądze bezpośrednio na ich konta bankowe na Ukrainie!

Firma RationalFX jest autoryzowana przez FSA, Komisję Regulacji  Rynków Finansowych, której  podlegają również banki.

Przewaga RationalFX i Xendpay nad ofertą banku, polega na atrakcyjnym kursie wymiany. Dzięki temu, że kupujemy waluty w ilościach hurtowych, jesteśmy wstanie zaproponować naszym klientom rewelacyjne korzystne kursy wymiany Złotego czy innej waluty na Hrywną lub Dolary. Nie tylko w łatwy i bezpieczny sposób dokonasz transferu, ale także zaoszczędzisz!
Zarejestruj się i załóż konto już dziś lub jeżeli jesteś posiadaczem konta zacznij dokonywać przelewów od zaraz! Zaloguj się!