Przelew Forintów na Węgry

Być może właśnie zdecydowałeś się na przeprowadzkę na Węgry lub podjąłeś w tym kraju pracę? W związku z tym może interesować cię przelew pieniędzy z konta w złotówkach na nowe konto w forintach. Zapewne twój polski bank oferuje przelewy międzynarodowe i bez problemu mógłbyś dokonać zamiany waluty oraz przelewu. Jeżeli jednak zdążyłeś zapoznać się z cennikiem wiesz, że taki przelew może być naprawdę kosztowny. Prowizje oraz opłaty często są bardzo zawyżone i nie podlegają negocjacji.  Dodatkowo, bankowy  przelew międzynarodowy wiąże się z wizytą  w banku, wypełnianiem form, a także często z długimi, kosztownymi rozmowami telefonicznymi.  Warto również pamiętać o kursie oferowanym przez banki, najczęściej jest to średni i niekorzystny kurs wymiany.

Jeżeli szukasz łatwego, wygodnego, a przy tym naprawdę bezpiecznego sposobu na przelew na Węgry zapoznaj się z ofertą Xendpay! Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie w sieci.

Xendpay jest platformą płatniczą brytyjskiej firmy brokerskiej RationalFX. Platforma ta została stworzona z myślą o klientach, którzy szukają wygodniejszego, szybszego i przede wszystkim tańszego sposobu na dokonanie przelewu zagranicznego.

W Xendpay wszystko dzieje się online. Od założenia konta, przez zlecenie przelewu,dokonania wpłaty po wysyłkę pieniędzy, wszystko dzieje się bez konieczności wychodzenia z domu. Za pomocą kilku kliknięć możesz wysłać forinty na konto w CIB Banku, Kereskedelmi es Hitelbanku lub jakiegokolwiek innego banku na Węgrzech.

Posiadając konto w Xendpay, zyskujesz dostęp do rzeczywistych kursów wymiany waluty. Rejestracja oraz posiadanie konta są bezpłatne, więc nie czekaj i załóż konto juz teraz!

A jeżeli masz już konto, to zaloguj się, sprawdź aktualne kursy i  dokonaj przelewu z Xendpay już teraz!

Dowiedz się więcej o tym jak działa  Xendpay! Zacznij oszczędzać już dziś i przekonaj się, że przelewy zagraniczne mogą być naprawdę łatwe i bezstresowe!

Chciałbyś przeczytać podobny artykuł po hiszpańsku a może po niemiecku? Nie ma problemu!