Przelew na Węgry

Węgry wstępują do strefy Euro w 2012 roku, więc eksperci twierdzą, że obecnie  inwestycje w tym kraju mogą przynieść znaczące korzyści finansowe. 

Nieruchomości na Węgrzech należą do jednych z najtańszych w Europie. Inwestorzy mogą wybrać spośród malowniczych domków w małych i cichych miejscowościach lub nieruchomościach w pięknym Budapeszcie. Jeżeli myślisz o tym, aby po zakupie wynajmować nabytą nieruchomość, warto rozważyć jej położenie. Nieruchomości położone w pobliżu słynnych źródeł termalnych mogą być wynajmowane turystom i przynieść dodatkowe zyski. 

Jeżeli interesuje cię inny rodzaj inwestycji: nawiązanie współpracy handlowej, warto zapoznać się z towarami na które na Węgrzech jest popyt.  Węgry chętnie importują z Polski samochody oraz akcesoria samochodowe, anteny, satelity i inne urządzenia odbiorcze TV, a także wyroby tytoniowe oraz meble i produkty spożywcze.

Więc jeżeli kupujesz nieruchomość lub planujesz nawiązanie współpracy handlowej czy przedsiębiorczej, powinieneś zastanowić się nad sposobem w jaki twoje pieniądze będą docierały na Węgry. 

Czy to jednorazowy przelew czy regularne wpłaty, platforma Xendpay umożliwi łatwą, wygodną i bezpieczną drogę przesłania pieniędzy na Węgry. Skorzystasz na konkurencyjnej wymianie złotych czy innej waluty na węgierskie forinty.

Rejestracja jest szybka i darmowa, tak jak posiadanie konta i zarządzanie nim, a dodatkowo do niczego nie zobowiązuje. Załóż konto już teraz, aby przeglądać rzeczywiste kursy, zlecać przelewy, przeglądać swoje faktury i historię przelewów.

W Xendpay wszystko dzieje się online, wygodnie i sprawnie. Zapomnij o kolejkach i wysyłaniu form pocztą!

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, porozmawiaj z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem +44 (0) 207 220 8173 lub +48 61 880 0118