Transfer pieniędzy Włochy-Polska

Mieszkasz w słonecznej Toskanii czy pełnym życia Mediolanie? Wyjechałeś tylko na jakiś czas, a może od dawna mieszkasz w pięknej Italii? Transfery pieniężne interesują cię ponieważ spłacasz kredyt lub nieruchomość, a może po prostu wysyłasz pieniądze najbliższym i przyjaciołom? Bez znaczenia jaki jest powód i w jakiej części Włoch mieszkasz, transfery pieniężne mogą być szybkie, bezpieczne i niedrogie!

Jak to możliwe?

Wybierając Internetowy System Płatniczy Xendpay, po założeniu konta i rejestracji, możesz dokonywać opłat i transferów za pomocą kilku kliknięć myszką, bez konieczności wychodzenia z domu!

Dodatkowo oszczędzasz na prowizjach i opłatach, które banki i inne firmy płatnicze narzucają za transfery pieniężne.

Nadal masz wątpliwości?

Xendpay oferuje także korzystny kurs walut, z którym możesz znacząco zaoszczędzić na wymianie Euro na Złotego! Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej!

Tak jak banki i inne popularne firmy zajmujące się przekazami finansowymi podlegamy kontroli Brytyjskiego Urzędu Skarbowego, a nasza firma jest autoryzowana przez Komisję Kontroli Rynków Finansowych (FSA). Należymy także do SWIFT (Stowarzyszenie Światowej Międzybankowej Telekomunikacji Finansowej). Możesz mieć pewność, że twoje pieniądze są bezpieczne i dotrą tam gdzie chcesz, kiedy chcesz!
Załóż Internetowe Konto i zacznij dokonywać transferów pieniężnych do Włoch już dziś!

 

Dowiedz się więcej:

Internetowy przekaz pieniędzy z Francji

Niedrogi i bezpieczny przelew pieniędzy do Hiszpanii. Czy to możliwe?