Zainwestuj pieniądze w Emiratach Arabskich

 Gorący i kipiący luksusem Dubaj w ostatnich latach stał się w opinii wielu prawdziwym Eldorado, nie tylko turystycznym ale i inwestycyjnym. W przeszłości słynące głównie ze złóż ropy naftowej w Abu Zabi dziś Zjednoczone Emiraty Arabskie przyciągają liczną emigrację zarobkową i inwestycje w kierunku Dubaju, światowym centrum handlu i finansów. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz wysokiej jakości usług inwestycje w sektorze warte są kilkadziesiąt miliardów dolarów. Powodów do zainwestowania pieniędzy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest mnóstwo. Szybki i dynamiczny rozwój gospodarki, uwarunkowany stabilnym systemem politycznym oraz zaawansowanym technologiom jak nowoczesna metoda odsalania wody morskiej gwarantują płynny rozwój gospodarki. Państwo wciąż bogaci się na wydobyciu ropy naftowej, ponadto aktywnie rozwijają się inne sektory przemysłu, takie jak turystyka i podążający za nią sektor budowlany, który dzięki zapotrzebowaniu na nowoczesne i luksusowe obiekty oraz dostępowi do najnowszych i najdroższych technologii może wprowadzać prawdziwe innowacje. 

 Inwestycje w sektorze finansowym w światowej sławy centrum handlowo-finansowym jakim jest Dubaj osiągają wyjątkowe możliwości dzięki braku ceł i podatków. Jakkolwiek kontakty inwestycyjne z krajem tak odległym zarówno geograficznie, jak i politycznie i gospodarczo, mogą wydawać się skomplikowane i niemal niemożliwe do osiągnięcia, swobodny przepływ finansów w tamtym kierunku nie stanowi najmniejszego problemu. Instytucje takie jak Xendpay powstały po to, by ułatwić inwestorom proces przepływania kapitału. 

 Proces międzynarodowego przelewu pieniężnego Polska- ZEA krok po kroku

  •  Zarejestruj się w serwisie internetowym Xendpay by zasięgnąć więcej informacji i swobodnie dokonywać przelewów. Rejestracja jest zupełnie darmowa, wymaga tylko podania jedynie podstawowych informacji i w żadnym aspekcie nie zobowiązuje do korzystania z naszych usług. 
  • Wybierz kraj docelowy płatności na platformie płatniczej Xendpay online. Gdziekolwiek jesteś, przez 24 godziny 7 dni w tygodniu możesz dokonać transferu. 
  • Gdy tylko ustawisz wszystkie dane potrzebne do dokonania transferu możesz zapłacić online przy użyciu karty lub  za pomocą zwykłego, lokalnego przelewu bankowego. 

Jakość a cena naszych usług

 W stosunku do innych przedsiębiorstw świadczących podobny zakres usług Xendpay oferuje nie tylko szybką i prostą do przeprowadzenia transakcję, ale też możliwość sporych oszczędności. W przeciwieństwie do zarówno wielkich banków, jak i do biur wysyłek pieniężnych, nie naliczamy wysokich opłat transferowych. Zaloguj się do Xendpay, aby oszacować dokładny koszt transferu. Jako makler wymiany walutowej kupujemy walutę hurtowo, co pozwala nam dysponować konkurencyjnym kursem wymiany. Kupowanie ogromnych ilości waluty daje nam wielkie oszczędności, które możemy przekazać naszym klientom.  

 Mamy ponad siedmioletnie doświadczenie w branży i bezpieczny transfer 3 miliardów dolarów. Jesteśmy członkiem SWIFT oraz posiadamy autoryzację FSA. Jako pierwsza brytyjska firma otworzyliśmy system wymiany walutowej online dla klientów indywidualnych po cenach w czasie rzeczywistym. Dziś jako wiodący specjalista w branży wymiany walutowej cieszymy się zaufaniem zarówno klientów prywatnych jak i firm na całym świecie. Możesz dołączyć do nich już dziś powierzając nam twój międzynarodowy transfer pieniędzy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.