Twoja opinia

Dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się z nami swoją opinią. Zależy nam na naszych klientach, a wystawiona opinia pomoże w ulepszeniu naszego serwisu i przekształcenia Xendpay zgodnie z twoimi potrzebami. Dziękujemy za to,że zdecydowałeś się poświęcić kilka minut swojego czasu, aby podzielić się z nami opinią. To właśnie dzięki opiniom naszych klientów, jesteśmy w stanie polepszać Xendpay i usprawniać nasze usługi.

Wpisz swój numer telefonu, abyśmy mogli się skontaktować i porozmawiać o wystawionej opinii. Nie będziemy się kontaktować w żadnej innej sprawie.Wpisz proszę swój numer telefonu, ponieważ możemy się z Tobą skontaktować, aby porozmawiać o Twojej opinii. Zadzwonimy jeżeli uznamy to za konieczne i jedynie w tej sprawie.
Jeżeli jesteś zarejestrowanym klientem Xendpay, wpisz swój numer klienta, aby pomóc nam w analizie wystawionej opinii. Jeżeli jesteś klientem Xendpay wpisz swój numer klienta, pomoże nam to w analizie Twojej opinii.
Jeżeli chcesz zostawic opinię o konkretnej transakcji, wpisz numer danej transakcji, aby pomóc nam w analizie wystawionej opinii.Jeżeli chciał(s)byś zostawić opinię odnośnie konkretnego zlecenia, wpisz numer transakcji.
Odnośnie wspomnianiej powyżej transakcji, szybkość tej transakcji była:
Jaka metoda płatności była użyta w przypadku tej transakcji?
W przypadku tej transakcji, czy jakiekolwiek opłaty zostały pobrane przez bank odbiorcy?

Twoja opinia na temat Xendpay:

Opłaty oraz kursy wymiany walut w Xendpay są atrakcyjne.
Dzięki Xendpay, wysyłanie pieniędzy za granicę jest naprawdę łatweDzięki Xendpay, wysyłanie pieniędzy za granicę jest naprawdę łatwe
Polecam Xendpay znajomym.

Ogólna opinia – powiedz nam co generalnie myślisz o usługach Xendpay.Ogólna opinia – powiedz nam co generalnie myślisz o usługach Xendpay.

Chcielibyśmy usłyszeć twoją opinie, aby ulepszyć serwis i usługi. Czy jest coś co ci się szczególnie podoba lub nie podoba? Czy jesteś zadowolony z szybkości i jakości serwisu oraz oferowanych kursach wymiany?Chcemy usłyszeć Twoją opinię, aby ulepszyć nasz serwis i usługi. Czy jest w naszym serwisie coś, co szczególnie Ci się podoba lub nie podoba? Czy byłeś/aś zadowolona z szybkości i jakości serwisu oraz naszych opłat i oferowanych kursów wymiany?
Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z w związku z wystawioną opinią?Czy chcesz abyśmy skontaktowali się z Tobą w związku z wystawioną opinią?
Pamiętaj, że dzieląc się z nami swoją opinią, udzielasz zgody na wykorzystanie informacji zawartych w opinii do ulepszenia naszych usług. Możemy także zacytować twoją opinię na naszych stronach internetowach.Pamiętaj, że dzieląc się z nami swoją opinią, udzielasz nam zgody na wykorzystanie informacji zawartych w opinii do ulepszenia naszych usług. Możemy także zacytować twoją opinię na naszych stronach internetowach.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.