Informacje o regulacjach prawnych

Xendpay to internetowy system płatności online. Xendpay Ltd jest filią specjalistycznej firmy przekazów międzynarodowych RationalFX Ltd. Jest to siostrzana firma z główną siedzibą w centrum Londynu. RationalFX i wszystkie filie są autoryzowane przez Urząd Regulacji Rynków Finansowych FCA i regulowane przez Urząd Skarbowy HM Revenue & Custom.

Zarejestrowana firma

Xendpay Ltd jest zarejestrowany w Anglii. Siedziba mieści się pod adresem: Level 32, One Canada Square, Canary Wharf, London E14 5AB, numer rejestracyjny to 08071223.

RationalFX to nazwa handlowa dla Rational Foreign Exchange Limited, zarejestrowana w Anglii. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Level 32, One Canada Square, Canary Wharf, London E14 5AB, numer rejestracyjny to 05385999.

Zaufana firma

RationalFX posiada zaufanie tysięcy zadowolonych klientów, któży dokonali międzynarodowych transakcji na ponad 2 miliardy funtów. Nasi klienci to wielkie korporacje przesyłające miliony funtów w ciągu tygodnia i osoby prywatne przesyłające każdego miesiąca setki funtów, dolarów czy euro.

Financial Conduct Authority (byłe FSA)

Zgodnie z Payment Services Regulations 2009, Rational Foreign Exchange Limited jest autoryzowany przez Urząd Regulacji Rynków Finansowych (FCA), FRN Nr: 507958 do świadczenia usług finansowych i transferowych. Xendpay Ltd jest filią RationalFX.

Urząd Skarbowy HM Revenues and Customs

Zgodnie z doktryną Money Laundering Regulations 2007, Rational Foreign Exchange Limited jest zarejestrowany jako Money Service Business (MSB) w Urzędzie Skarbowym HM Revenue & Customs, MSB Nr. 12206957. Obie firmy (RationalFX i Xendpay) posiadają pełnoetatowego nadzorcę Money Laundering Reporting Officer (MLRO).

Ochrona danych

Zgodnie z Aktem Ochrony Danych (DPA) 1998 jesteśmy zarejestrowani w Information Commissioner’s Office Nr. PZ8997024.

Pieniądze utrzymywane na koncie w banku Barclays

Dzięki naszemu nadzorowi i jednolitej praktyce, wszystkie fundusze klientów są utrzymywane oddzielnie od środków Xendpay, a pieniędzy na koncie klienta w banku Barclays lub podobnym. Twoje transakcje i płatności nie są przez nasz przetrzymywane i w żaden sposób nie czerpiemy korzyści z funduszy klienta.

Ochrona online to nasz priorytet

System płatności online i transferów pieniężnych stosuje te same technologie co bankowość online. Serwer używa zabezpieczenia na stronach internetowych, które jest dostępne w pasku narzędzi. Twoje dane są przechowywane w bezpieczny sposób, a wszystkie hasła są zakodowane.

Jeżeli płacisz używając karty debetowej, karty z kodem ochronnym czy hasłem internetowym (Zweryfikowane przez Visa), dane są niewidoczne, schowane i zakodowane dla Xendpay. Możesz być pewny że twoje dane są bezpieczne.