Metody płatności

Karta kredytowa

Jednym z sposobów wysłania pieniędzy na konta klientów jest użycie karty kredytowej. Po wpisaniu żądania, wybraniu odbiorcy oraz zatwierdzeniu płatności zostaniesz przekierowany na zabezpieczoną stronę twojego banku, gdzie będziesz mógł rozpocząć transfer na nasze konto. Zaletą płatności kartą kredytową jest otrzymanie pieniędzy bez żadnych opóźnień. Także pieniądze zostaną szybciej przesłane do odbiorcy. Jako, że płatność za pomocą karty wymaga dodatkowych technicznych działań może zostać pobrana dodatkowa opłata. Limit wysyłanych pieniędzy kartą kredytową to 900 GBP (lub równowartość innej waluty*) przed weryfikacją konta. Po weryfikacji limit na transakcje kartą kredytową to  5000 GBP lub równowartość innej waluty*.

Karta Debetowa

Te same reguły jak przy płatności kartą kredytową obowiązują przy płatności kartą debetową. Jedyną różnicą jest płatność kartą debetową z UK, gdzie nigdy nie nalicza się dodatkowych opłat.

Przelew bankowy

Jeżeli dokonujesz płatności przelewem bankowym, otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami jak zakończyć transakcję. W wielu krajach mamy konta klienckie do których możesz wysłać pieniądze. W innym przypadku możesz wysłać pieniądz na konto klienckie na terenie UK. W momencie otrzymania pieniędzy (w zależności od kraju, możesz sprawdzić na naszym rozkładzie dostaw), wyślemy pieniądze za granicę. Zaletą płatności za pomocą przelewu bankowego jest brak dodatkowych opłat za wyjątkiem opłaty za transakcję i nie ma żadnych limitów po weryfikacji konta.

 

* W niektórych przypadkach maksymalny limit przy metodach płatności w innej walucie niż GBP, nie jest równoważny z wartością GBP (np. limit płatności w euro za pomocą karty to 6000, co nie jest równoważne z kwotą 5000 GBP). Od czasu do czasu limity mogą się różnić.