Przegląd programu

Oddział Xendpay zajmuje się międzynarodowymi przekazami pieniężnymi. Ma to zastosowanie w przypadku indywidualnej działalności online,lub za pomocą spotkania czy kontaktu telefonicznego.

Oddziały międzynarodowych przekazów pieniężnych

Xendpay zajmuje się setkami milionów wartościowych, międzynarodowych przekazów pieniężnych każdego roku, wymieniając różne waluty. Większość klientów personalnych to osoby posiadające nieruchomości lub żyjące za granicą. Również zajmujemy się wysokiej wartości przekazami i transferami pieniężnymi z firmy do firmy.

Zapraszamy wszystkich użytkowników z oddziałów online, którzy wykazują średni poziom korzystania z naszych usług. Nasz program oddziału działa już od 5 lat i regularne płaci miesięczne prowizje za czeki warte setki, a nawet tysiące funtów.

Spotkanie może odbyć się online (przez dostępne, zakodowane linki do oddziału), telefonicznie (wszystkie rozmowy telefoniczne są monitorowane i nagrywane )lub mailowo.

Uwaga: Nie wszystkie transakcje są prowadzone w trybie online – w szczególności bardziej skomplikowane umowy (np. zatrzymane/limit zamówienia) i regularne płatności. Nasze procedury śledcze pozwalają na dopasowanie umowy do konkretnego klienta, jednakże umowy klienckie są dopasowane do oddziału.

Oddział pieniędzy przeznaczonych na podróże

Nasza siostrzana firma, RationalFX udostępnia plan oddziału dla tych, którzy życzą sobie przekazać pieniądze przeznaczone na podróże dla ich klientów. Odwiedź stronę RationalFX po więcej informacji o staniu się oddziałem przekazów pieniężnych na podróże.

Po więcej informacji o możliwych planach oddziałów, prosimy wysłać e-mail pod affiliates@xendpay.com lub aplikować poniżej.

Aplikuj teraz