Współpraca

Możesz stworzyć własną stronę internetową do przekazów pieniężnych za pomocą współpracy z Xendpay. Jeżeli posiadasz firmę z bazą klientów rozpoczęcie strony online zajmującej się przekazami pieniężnymi może obniżyć ryzyko, oraz dodatkowe koszta z urzędów.

Obecnie pracujemy nad rozwiązaniami dla MTO, Banków, firm Usług Finansowych, Sprzedawców i członków organizacji. Używamy wyjątkowych metod: Cloud, wysokiej dostępności oraz wysokiej jakości programu Java.

 

Czym jest strona partnerska?

Tworzenie serwisu do przekazów pieniężnych online wymaga czasu, pieniędzy, technologii, odpowiednich autoryzacji, odpowiednich relacji i współpracy z bankami, mnóstwo opłat oraz doświadczenia w przekazach pieniężnych. Zamiast inwestować duże sumy w pracę w domu, lepiej rozpocząć współpracę z Xendpay, aby stworzyć na wysokim poziomie serwis do przekazów pieniężnych z ograniczeniem komplikacji i ryzyka.

Możemy stworzyć, obsługiwać i utrzymywać serwis online do przekazów pieniężnych w twoim imieniu. Będziemy stosować nasze technologie i zaplecze biurowe w następujących przypadkach:

  • Twoja Nazwa markowa i kreatywne podejście
  • Twoja Nazwa domeny
  • Twoje języki (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, polski, włoski - inne języki dostępne na żądanie)
  • Twoje przelewy pieniężne 'korytarze' np. wyłącznie Europa do Chin
  • Twój Cennik (za zgodą) np. €3 do wysłania pieniędzy do Indii
  • Nasze technologie, zabezpieczenia i monitoring
  • Nasza obsługa klienta (lub wspólna)
  • Nasze KYC/zastosowania/AML procesy (lub wspólne)
  • Nasze metody płatności (pobranie opłat i pieniędzy za pomocą SWIFT/innych sieci)

Twoja strona partnerska może być podobna do Xendpay, lub może się kompletnie różnić.  To twój wybór!

 

Jak działa współpraca z Xendpay?

Współpraca odbywa się w jednym z trzech sposobów:

Serwis transferów pieniężnych i strona internetowa - tworzymy stronę przekazów pieniężnych używając twojej nazwy markowej/lago i nazwy domeny.  Obsługujemy całą stronę dla twoich klientów i dzielimy się profitami z transakcji z tobą.

Strona internetowa do przekazów pieniężnych - tworzymy stronę przekazów pieniężnych używając twojej nazwy markowej/lago i nazwy domeny.  Obsługujemy cześć lub nic ze strony i dzielimy się profitami z transakcji z tobą.  Sytuacja taka może wystąpić w przypadku współpracy z MTO czy innymi regulowanymi/autoryzowanymi instytucjami finansowymi, które oferują swoje usługi w przypadku wysyłania pieniędzy z poza Europy.

Integracja serwisów do przekazów pieniężnych - dostarczamy nasz bezpieczny system API do pomocy w stworzeniu serwisu przekazów pieniężnych na twoim portalu klienckim lub stronie internetowej..  Obsługujemy całość lub cześć strony w twoim imieniu, dzieląc się profitami z transakcji z tobą.  Sytuacja występuje w przypadku organizacji posiadających wysoko zabezpieczony portal kliencki, chcących dodać nowe usługi.

 

Ile kosztuje współpraca z Xendpay?

Zgadzamy się na współpracę jedynie w przypadku, gdzie obie strony będą uzyskiwać profity!  W przypadku, kiedy poziom inwestycji jest relatywnie mały w porównaniu z dochodem.  Możesz być zaskoczony jak mało będziesz musiał zainwestować i jak szybko twoja firma zacznie odnotowywać dochody.

Aby dowiedzieć się więcej o  możliwościach z serwisem przekazów pieniężnych i jak wiele może to przynieść dochodów, skontaktuj się z Bhavin Vaghela pod numerem +44 (0)20 7220 8170.  wyślij wiadomość e-mail na partners@xendpay.com.